top of page

Kristofs Blaus

Latviešu uzņēmējs un sabiedrības aktīvists

Veidoju un vadu uzņēmumus 16 gadus. Lai neko neiekavētu, sāku uzreiz 19 gadu vecumā un priecājos, ka līdz šodienai, kopā ar neticamiem partneriem un draugiem, izdevies izveidot vairākus veiksmīgus projektus, kas dod lielu ieguldījumu Latvijas ekonomikā, demokrātijā un drošībā.

_X7A5185_edited_edited_edited.png
  • Writer's pictureretv.lv

Varam palīdzēt pilsētām palikt nenopostītām un ģimenēm dzīvām ZiemassvētkosŠorīt ceļā sadarbībā ar fondu “Uzņēmēji mieram” uz Ukrainu devās Valsts policijas (VP) ziedoto transportlīdzekļu konvojs, kas ir īpašs ar to, ka kopā ar automašīnām Ukrainas karavīru un policistu ģimenēm tiks nosūtītas arī policijas saziedotās dāvanas Ziemassvētkos. Turklāt šo visu uz kara plosīto Ukrainu ved paši policisti.


Šodien ceļu uz Ukrainu uzsāka 20 policijas automašīnas. Valsts policija jau iepriekš ir aktīvi atbalstījusi Ukrainas policistus un karavīrus. Līdz šim ir sniegts plašs tehniskais atbalsts ar transportlīdzekļiem, droniem, ģeneratoriem, kā arī vecā dizaina formastērpiem un citām lietām, kas ir noderīgas Ukrainas struktūrām. VP priekšnieka vietnieks Andrejs Grišins: “Es domāju, ka tā ir ļoti svarīga un nozīmīga lieta. Ukraiņu tauta jau 22 mēnešus cīnas par savu neatkarību, par valsti, par tautu. Mums viņiem ir jāpalīdz. Mēs saprotam tās milzīgās grūtības, ar kurām saskaras Ukrainas tauta, mūsu kolēģi no nacionālas policijas. Mēs esam snieguši atbalstu policijas ietvaros. Gan kriminālistikas ietvaros, tehniku esam ziedojuši, gan autotransportu – vairāk nekā 100 automašīnas –, un dažādus citus ziedojumus.”

VP Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieks Artūrs Homa:

“Mēs braucam palīdzēt. Nogādāt to, kas nepieciešams. Protams, tas nav daudz, bet tiešām liels pagodinājums, gods piedalīties šajā pasākumā un ziedot.”

Savukārt fonda “Uzņēmēji mieram” pārstāvis Kristofs Blaus, daloties pārdomās, saka, ka šajā pirmssvētku laikā Latvijas iedzīvotāji var justies pateicīgi par to, ka mūsu valstī viss ir labi. “Domas ir tādas, ka mēs visi skrienam pirmssvētku nedēļā. Atgādinājums tam, ka Ukrainā ukraiņi cīnās par to, lai šogad būtu Ziemassvētki daudzām ģimenēm. Ielikt tādā perespektīvā to, cik mums viss ir labi un kārtībā.

Mēs varam palīdzēt pilsētām palikt nenopostītām un ģimenēm dzīvām Ziemassvētkos.”

Automašīnas, kas jau devušās ceļā uz Ukrainu, nonāks pie Ukrainas aizstāvjiem. Policijai, gvardei un daļa tiks nogādāta armijai. Ziedojumi tiks nogādāti arī ukraiņu ģimenēm un bērniem. Grišins: “Automašīnās atrodas ziedojumi, ko ziedoja Valsts policijas darbinieki ukraiņu ģimenēm. Bērniem sarūpējām nelielas Ziemassvētku dāvanas. Mūsu sadarbības partneri no fonda “Uzņēmēji mieram” ir piegādājuši atsevišķus ziedojumus, lielākoties pārtiku, kas arī tiks nogādāta šajās automašīnās.”


Policijas darbinieku novēlējums Ukrainas tautai šajos svētkos ir nepadoties un cīnīties līdz galam – līdz uzvarai. Homa: “Mans novēlējums ir būt optimistiem. Cerēt, ka viss būs labi. Man nav daudz ko pateikt, jo viņiem ir ļoti grūti laiki pienākuši. Grūti izvēlēties tos vārdus, kuri viņus sasildītu, lai viņiem būtu labāks garastāvoklis. Cerams, ka šis mazumiņš palīdzēs.”

Grišins: “Izturību un nepadoties. Uzvara noteikti būs. Ukraiņu tauta cīnās par neatkarību. Par savu tautu, par savu zemi. Kas var būt svarīgāks par šiem jēdzieniem. Ja tu cīnies par taisnīgu lietu, tu vienmēr būsi uzvarētājs. Novēlu Ukrainas tautai uzvaru.”


Fonda “Uzņēmēji mieram” pārstāvis Kristofs Blaus uzsver, ka Latvija joprojām Ukrainai tās grūtajā laikā sniedz vienu no lielākajiem atbalstiem. Un ir jāturpina meklēt iespējas, kā ikvienam no mums šo atbalstu gan ar savu laiku, līdzekļiem un ziedojumiem sniegt.


Liels vai mazs ziedojums - jebkurš atbalsts ir svarīgs

Ar naudu, ar precēm, vienalga, kas tas ir, noderēs! Pakot, šķirot, vest, dot auto ir, ko darīt! https://www.uznemejimieram.lv/


Fonds Entrepreneurs for Peace, LV37HABA0551052837482, Reģ. Nr.: 40008315882, Ziedojuma mērķis: Ziedojums

Comments


bottom of page