top of page

Kristofs Blaus

Latviešu uzņēmējs un sabiedrības aktīvists

Veidoju un vadu uzņēmumus 16 gadus. Lai neko neiekavētu, sāku uzreiz 19 gadu vecumā un priecājos, ka līdz šodienai, kopā ar neticamiem partneriem un draugiem, izdevies izveidot vairākus veiksmīgus projektus, kas dod lielu ieguldījumu Latvijas ekonomikā, demokrātijā un drošībā.

_X7A5185_edited_edited_edited.png
  • Writer's picturenra.lv

Latvijas uzņēmumi sāk 5 miljonu ziedojumu vākšanas kampaņu Ukrainas atbalstam

Lai palīdzētu Ukrainai cīnīties pret Krievijas agresiju un faktiski sargāt visas Eiropas mieru, tehnoloģiju uzņēmēji iniciējuši apvienoties kustībā “Uzņēmēji mieram” un uzsāk īpašu ziedošanas kampaņu ar mērķi dažās dienās savākt 5 miljonu eiro atbalstu Ukrainai.


Atbalsts nepieciešams tūlīt un tieši privātais sektors spēj ātri apvienot spēkus, lai atbalstītu Latvijas vērtības – brīvību, demokrātiju un iespēju droši plānot nākotni ilgtermiņā.


“Pirms dažām dienām Latvijas tauta aizsāka ziedošanu Ukrainas tautai. Tagad katram Latvijas uzņēmumam ir pienākums pievienoties un palīdzēt Ukrainas karadarbībā cietušajiem, kā arī palīdzēt armijai saglabāt brīvu valsti. Privātā sektora sākotnējais mērķis ir saziedot finansiālu atbalstu vismaz 5 miljonu eiro apmērā. Aicinām uzņēmējus runāt ar saviem darbiniekiem un samazināt visas šobrīd ne tik nozīmīgās izmaksas, lai finansiāli atbalstītu ukraiņus cīņā par mieru. Ukraiņi šobrīd ar savām dzīvībām sargā mieru visā Eiropā – apstākļus, kuros mēs kā uzņēmumi spējam pastāvēt. Tas ir mūsu pienākums – palīdzēt,” aicina uzņēmēju kustības “Uzņēmēji mieram” pārstāvji.


Pievienoties aicināts ikviens uzņēmējs. Ziedojumus tiek lūgts veikt kontā:

Fonds Entrepreneurs for Peace

LV37HABA0551052837482

Reģ. Nr.: 40008315882

Ziedojuma mērķis: Ziedojums


Par saziedoto naudu tiks sagādāta pārtika un medikamenti tiem civiliedzīvotājiem, kuri šobrīd paliek Ukrainā. Finansiāls atbalsts palīdzēs viesmīlīgāk uzņemt bēgļu ģimenes Latvijā un nogādāt tās drošībā. "Tava uzņēmuma ziedotie eiro atbalstīs Ukrainas armiju un valsts pārvaldi. Tava uzņēmuma ziedotie eiro ļaus vēl efektīvāk apbruņot brīvprātīgos Ukrainas zemessargus," norāda kampaņas rīkotāji.


Uzsāktā atbalsta iniciatīva radīta, apvienojot spēkus ar Aizsardzības ministriju un Ukrainas vēstniecību Latvijā, kā arī ar Latvijas NVO un humanitārās starptautiskās palīdzības organizācijām, platformu Ziedot.lv un citiem, veidojot visaptverošu un koordinētu atbalsta tīklu, kas spēj sniegt tieši tādu atbalstu, kāds ir nepieciešams karadarbības skartajiem Ukrainas iedzīvotājiem, – pēc iespējas precīzāku un atbilstoši vajadzībām organizētu atbalstu Ukrainai un tās tautai.


Jaunuzņēmumi ikdienā strādā ātri un efektīvi, tieši tāpēc iniciatīva tapusi, lai krīzē sniegtu Ukrainai palīdzīgu roku šodien un tagad 24/7 režīmā, pieņemot lēmumus ātri, vienkārši un mērķtiecīgi. Pirmā uzņēmēju iniciatīvas atbalsta aktivitāte - medicīnisko preču atbalsta ziedojums – jau tika sagatavota vienas dienas laikā un nosūtīta uz Ukrainu.


Šobrīd uzņēmēju kustībā "Uzņēmēji mieram" jau apvienojušies un aicina ziedot ne tikai tehnoloģiju jaunuzņēmumi, piemēram, Mintos, Twino, Nutrameg, Atea Global Services, Beetroot Lab, bet arī citi zināmi uzņēmēji un apvienības, piemēram, Draugiem Group, Prakse.lv, Arbor Medical Korporācija, McCANN Riga, Golin Riga, Sorainen, Eco Baltia, Elko, Cream Finance, Sun Finance Group, DelfinGroup, Eleving Group, Makit, DelfinGroup Riga TechGirls un daudzi citi, kas kopā ir milzīgs, organizēts un vienots atbalsta punkts.

Comments


bottom of page